FRITOS

Profesionálny fritovací olej. Vďaka jeho zloženiu je predurčený na dlhodobé záťažové vysmážanie a fritovanie. Hlavnými zložkami sú repkový olej nízkoerukový a palmový olein vo vhodne nakombinovanom pomere, čo zaručuje vysokú stabilitu fritovacieho oleja. Tento profesionálny olej využívajú mnohé profi gastro zariadenia, najmä kvôli jeho kvalitatívnym vlastnostiam.


REPKA

100% prírodný repkový olej zo stredoeurópskeho regiónu. Bez použitia geneticky modifikovaných surovín (bez GMO). Olej je všestranným pomocníkom v kuchyni, vhodný pre teplú aj studenú kuchyňu. Repkový olej je najviac použivaný olej v slovenských kuchyniach, aj preto, že rastlina repka olejná rastie i v našom regióne. Čistý repkový olej však nie je priamo vhodný na fritovanie, preto pre Vás máme náš špeciálny olej Fritos FRITOS


PALMAN

Je vzhľadom k svojej vysokej tepelnej odolnosti a neutrálnej chuti ideálny pre fritovanie, smaženie, príprave hranolkov, šišiek a langošov. Pri teplote pod 20°C tuhne na tuk, čo je jeho prirodzená vlastnosť.

 

Prosím kontaktujte nás na info@fidelitytrade.sk alebo priamo 0908 466 206